Η Δράση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21/03/2024 και ώρα 9.30-12.30 και γίνεται από τον Δήμο Ζαχάρως μέσω του Κέντρου Κοινότητας, της “Βοήθειας στο Σπίτι”, σε συνεργασία με το Δίκτυο Μαιών Αμαλιάδας, στο Κέντρο Υγείας Ζαχάρως.
*Το Κέντρο Κοινότητας είναι Συγχρηματοδοτούμενο Πρόγραμμα από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο στο πλαίσιο του Περιφερειακού Επιχειρησιακού Προγράμματος “Δυτική Ελλάδα 2021-2027”.
![](https://zacharonews.gr/wp-content/uploads/2024/03/430305617_932656432195089_1128516526161138925_n-1.jpg)