Ευχαριστώ πολύ όλους που με την παρουσία τους μας τίμησαν στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.Ειδικα ευχαριστώ τον Δήμαρχο Ζαχαρως κ
![](https://zacharonews.gr/wp-content/uploads/2024/02/425545279_938695607670106_7526860340774094806_n-1024x576.jpg)
![](https://zacharonews.gr/wp-content/uploads/2024/02/425738855_938695261003474_1005883162474916595_n-1024x768.jpg)
![](https://zacharonews.gr/wp-content/uploads/2024/02/425756202_938695527670114_8211839849111456880_n-1024x768.jpg)
Μητρόπουλο Κωνσταντίνο τον κ.Μπλιαγκο Χρήστο Πρόεδρο της ΔΕΥΑΖ τον αντιδήμαρχο κ.Γιαννη Μπαμη , τον αντιδήμαρχο κ.Δημητρη Κοσσυφα τον πρώην Δήμαρχο κ.Κωνσταντινο Αλεξανδρόπουλο τον πρώην αντιδήμαρχο κ.Καλογεροπουλο και εύχομαι να έχουμε μια καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία.
![](https://zacharonews.gr/wp-content/uploads/2024/02/425835535_938695564336777_8316224053296072879_n-1024x576.jpg)